Фестиваль-форум «Сімейна геометрія»

6 квітня в Одесі відбувся фестиваль-форум «Сімейна геометрія»!  Захід пройшов з 11.00 до 19.00 в стінах Одеської юридичній академії. Протягом усього дня, в затишному і творчому просторі, гості мали можливість відвідувати майстер-класи про відносини в парі, відносинах з дітьми і батьками, знайомитися з новими людьми, наповнюватися енергією і натхненням для створення гармонійних відносин і яскравого життя.

Фестиваль проходив у формі трьох лінійок. У кожній з яких брали участь  4 спікери, які ставили сім’ю у тренд 2019 року! У першій лінійці Леонід Золін розповів як за допомогою фізіогноміки можна розрізнити причину конфлікту. В той час Людмила Соя та Олена Палига рандомно обрали двох жінок серед присутніх в залі та довели, що за допомогою макіяжу можна виглядати абсолютно по-різному.

Друга лінійка виявилась не менш корисною. Олександр Негатуров та  Олена Щербюк розповіли як виростити сина самостійним та незалежним та як самореалізуватись у сім’ї та кар’єрі. Сергій Шевченко поділився алгоритмом матеріального процвітання в парі, а Анна Заічко довела, що «твій чоловік-найкращий».

Протягом третьої лінійки Сергій Чуднявцев, Міла Васильєва ,Ольга Олексіїва та Ліна Безчастна поділились досвідом у наступних питаннях:

-що відбувається в голові у підлітках;

-секрети жіночності;

-емоційний інтелект в сімейних відносинах;

-дорослі діти-дорослі батьки і як навчитись розуміти один одного.

Головним гостем став найвідоміший психолог країни- Дмитро Карпачов. Спеціаліст провів майстер-клас  «Все, що ви мріяли знати про чоловіків, і не знали, у кого спитати». Присутні отримали змістовні відповіді на всі поставлені запитання.

Фестиваль провели інформаційно та корисно. Досвідчені ведучі поділилися своїми знаннями в актуальних темах на яких обговорювалось:

–  те, як стати щасливими в парі;

–  залишатися успішними в сім’ї і в кар’єрі;

–  пройти період вікових криз дитини;

–  допомогти дитині досягти великих результатів у спорті;

–  посилювати грошовий потік собі і партнеру, використовуючи стародавні інструменти;

–  зробити яскравіше і більш насиченою вашу сімейне життя та інші цікаві теми.

На території були розміщені ярмаркова зона, food-зона, дитяча кімната з майстер-класами та вихователями Окрім того проводився розіграш призів та подарунків від спікерів і партнерів фестивалю.