День відкритих дверей

Безсумнівно, перше враження завжди найголовніше. І від того, наскільки воно буде приємним та ефектним, залежить відношення людини до побаченого.
І ось, уже протягом багатьох років Національний університет «Одеська юридична академія» традиційно збирає у стінах вузу усіх бажаючих абітурієнтів з різних куточків країни для того, щоб справити перше враження та показати, яким є найкращий юридичний університет країни.

Приїжджаючи на День відкритих дверей майбутні студенти мають змогу особисто побачити, що їх чекає під час навчання в НУ «ОЮА» та які перспективи та можливості можуть перед ними відкритися.
Цьогоріч День відкритих дверей відбувся 13 квітня і приємно усвідомлювати, що бажаючих ближче познайомитись із Академієї було досить багато. Усі вони прийшли до нас із очима, повними цікавості та віри у світле майбутнє. Тому ми просто не могли не показати їм, чим живе провідний юридичний університет.

Своє знайомство із Академією майбутні студенти розпочали із вітального слова президента НУ «ОЮА», академіка Сергія Васильовича Ківалова. Усі мали нагоду послухати про переваги навчання в юридичній академії, можливості розвитку у стінах вузу та перспективи майбутнього працевлаштування.
Після урочистого відкриття Дня відкритих дверей абітурієнти продовжили спілкування уже із деканами факультетів. Зокрема, зацікавлені у навчанні на Факультеті прокуратури та слідства змогли особисто поспілкуватись із в.о. декана факультету Цитряком Віктором Ярославовичем, який люб’язно запросив вступати на ФПС та розповів про важливість професії прокурора та слідчого. Також декан розповів про те, яким повинен бути гідний студент-юрист та про університетські правила, які не слід порушувати.

Далі абітурієнти мали змогу поставити усі актуальні питання з приводу вступу та предметів,які необхідно скласти у рамках ЗНО.
Приємно було і те, що разом із майбутніми студентами прийшли батьки, яким також не байдуже їхніх дітей.Після розмови із деканом усі відправились на екскурсію Академією, яку проводила голова Студентської ради нашого факультету – Коруняк Богдана.

Спочатку, майбутні студенти послухали захопливу історію музею рідкої книги, де побачили досить рідкі екземпляри юридичної літератури. Згодом випробували власні стрілецькі вміння у бойовому тирі, який є гордістю НУ «ОЮА».
Також майбутні студенти виявили бажання протестувати себе на поліграфі, який, між іншим, серед усіх юридичних університетів України є тільки у нас.

Цікавою була і екскурсія до Зеленої зали. Це місце є святинею науки, адже саме тут збирається на засідання ректорат Академії та проводяться важливі зустрічі із відомими працівниками органів прокуратури та національної поліції.
Після завершення екскурсії абітурієнти поділилися своїми враженнями. Усі вони були приємно здивовані можливостями, які можуть перед ними відкритися, вступивши до нашого вузу і сказали,що Національний університет «Одеська юридична академія» – це найкраща інвестиція у майбутнє.