Наталія Вонс – учасниця міжнародного рейтингового турніру «Golden Coat Fighting Champion MMA-7 2019»

Студенти Національного університету «Одеська юридична академія» славляться не тільки високими досягненнями у навчанні та перемогами на всеукраїнських олімпіадах з юриспруденції. Вони відомі також і своєю любов’ю до спорту та призовими місцями на міжнародних змаганнях із найрізноманітніших його видів.
Однією із таких студентів, чиїй силі волі та бажанню перемогти можна позаздрити, є студентка 4 курсу Факультету прокуратури та слідства Наталія Вонс.
Зовсім нещодавно, а саме 12 квітня, дівчина взяла участь у міжнародному рейтинговому турнірі «Golden Coat Fighting Champion MMA-7 2019».
Наталія не просто була однією із учасниць цих нелегких змагань, й отримала нагороду «The Will to Win», що в перекладі з англійської мови означає «за волю до перемоги».
Важливим є і те, що студентка увійшла до рейтингу Професійної Ліги Бойового Самбо.
Сьогодні в.о. декана Факультету прокуратури та слідства Цитряк Віктор Ярославович особисто зустрівся із Наталією, для того щоб подякувати їй за проявлену жагу до перемоги та за те, що вона прославляє ім‘я нашого факультету не тільки в Україні, але й на міжнародній арені.