Зустріч студентів НУ «ОЮА» із представниками Національного антикорупційного бюро України

Не секрет, що Національний Університет “Одеська юридична академія” славиться не тільки високим рівнем підготовки професійних юристів, але й проведенням відомих на всю Україну конференцій і майстер-класів. І навіть відчуваючи наближення залікової та екзаменаційної сесії студенти не перестають брати активну участь у житті університету та здобувати професійні навики.
Підтвердженням цьому стала зустріч студентів НУ «ОЮА» із представниками Національного антикорупційного бюро України, яка відбулась 19 квітня у стінах нашої Академії. Ця подія стала визначною у фомуванні планів на майбутнє наших студентів, адже дала досить вагомі знання у сфері юриспруденції та працевлаштування.

Усі присутні із запалом в очах слухали промови директора Одеського територіального відділення НАБУ, начальника відділу зв`язків із громадськістю та детектива цього правоохоронного органу. Вони розповідали про те, яким чином побудоване Національне антикорупційне бюро України, висвітили питання про працевлаштування та дали відповідь на питання про те, як особисто вони проходили конкурс на зайняття відповідних посад.
Студенти хотіли дізнатись якомога більше від запрошених гостей, адже вважають їх чудовим прикладом для наслідування у побудові майбутньої кар’єри в області юриспруденції.

З точки зору досвіду працівників НАБУ гості розповіли про перспективи навчання на юридичній спеціальності, а також дали настанови студентам різних курсів щодо того, з чого варто почати свій шлях молодому юристу. І результати не змусили на себе чекати. Такої віддачі від слухачів не очікував ніхто. Під час заходу з аудиторії прозвучало багато влучних запитань з приводу “старту” професійної кар’єри.
Зі свого боку наша Академія також вирішила зацікавити поважних гостей та провела екскурсію найцікавішими місцями НУ «ОЮА». Представники НАБУ спочатку відвідали Музей рідкісної книги, який є нашою гордістю. А згодом мали змогу побачити нашу відому колекцію зброї у стрілецькому тирі.

Усі студенти, які побували на зустрічі, були налаштовані лише на плідну працю та велике професійне майбутнє.
Дякуємо усім, хто взяв участь у такій важливій для Академії події і зробив ще один рішучий крок на шляху до омріяної професії. Ми впевнені, що подібних заходів у стінах нашої альма-матер буде ще дуже багато, адже саме вони дають студентам поштовх до нових досягнень у юридичній практиці.