«Одеська юридична академія» – це не тільки місце, де можна здобути якісну вищу освіту – це також змога знайти чудових друзів, весело проводити час та подорожувати.

Приємно усвідомлювати, що Національний університет «Одеська юридична академія» – це не тільки місце, де можна здобути якісну вищу освіту. Вступ до НУ «ОЮА» – це також змога знайти чудових друзів, весело проводити час та подорожувати.
Студенти нашої академії неодноразово відвідували різні міста України, бували на різноманітних освітніх екскурсіях та мали змогу дізнатись багато цікавого про навчання у інших юридичних університетах та роботу вищих органів правосуддя України.
5 травня у рамках програми академічної мобільності 11 студентів Факультету прокуратури та слідства поїхали до одного із найкрасивіших міст нашої країни – Івано-Франківська. І не випадково. Адже саме там знаходиться один із багатьох філіалів нашої альма-матер.
У перший день подорожі представники Івано-Франківського філіалу люб’язно зустріли наших студентів та провели цікаву екскурсію навчальним закладом. Також майбутнім юристам випала чудова нагода відвідати лекції від найращих викладачів філіалу із таких предметів як кримінальне право, криміналістика, кримінологія та кримінальний процес.
Також першого дня після прослуханих лекцій студенти НУ «ОЮА» відвідати мальовниче містечко Яремче, яке зачарувало своїми пейзажами та колоритом усіх без виключення. Наші мандрівники мали змогу погуляти серед дивовижних карпатських гір, послухати шум гірської річки Прут та придбати багато символічних сувенірів.
На другий день мандрівки наші студенти відвідати не менш живописне місце – гірськолижний курорт «Буковель», де їх чекала приємна несподіванка. Представники Івано-Франківського філіалу НУ «ОЮА» влаштували гостинний прийом, почастувавши студентів традиційними карпатськими стравами.
Наприкінці карпатського вікенду студенти погуляли Франківськом, відвідали різні туристичні місця та піднялись на місцеву ратушу, з якої відкривається прекрасна панорама міста.
Після завершення подорожі студенти нашого університету поділились враженнями та розповіли, що це була одна із найцікавіших та найвеселіших мандрівок у їхньому житті, і навіть погана погода не стала на заваді.

Усі без винятку залишились задоволеними подорожжю та тепер із нетерпінням чекатимуть нових пригод.