День відкритих дверей у НУ «ОЮА»

17 листопада у стінах Національного Університету “Одеська юридична академія” відбувся щорічний день відкритих дверей.
Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з усіма підрозділами університету та дізнатися більше про порядок вступу на факультет.
Виконуюча обов’язки замісника голови Студентської Ради Факультету прокуратури та слідства – Коруняк Богдана провела невеличку екскурсію по Академії та розповіла про культурне життя нашого студенського товариства. Абітурієнти мали змогу відвідати Бойовий тир, Музей вогнепальної зброї, Залу засідань Вченої ради, Музей криміналістики та інші цікаві локації.
Бажаємо зробити правильний вибір своєї майбутньої професії, та чекаємо саме ВАС на Факультеті прокуратури та слідства!