ДЕНЬ УСМІШОК З ФПС

Весна…Це не тільки пора прекрасної погоди та чудового настрою, вона також щедра на різні свята, які дають студентам можливість відволіктись від сірих учбових буднів та відпочити. І одне із таких свят, яке дарує море емоцій та посмішок – це Міжнародний День гумору, який уже багато десятиліть поспіль традиційно святкується 1 квітня.
Цей день наповнений найрізноманітнішими почуттями, адже тільки спражній гумор може водночас викликати і сміх, і сльози. А кому, як не одеситам, знати, що таке гумор?!
І дуже приємно усвідовлювати, що наш рідний Факультет прокуратури та слідства ніколи не стоїть осторонь різних святкувань і намається зробити учбовий процес веселішим. З нагоди дня гумору найращі активісти нашого факультету так прикрасили 6 поверх Академії, що складається враження, ніби ти переносишся на фестиваль десь на Дерибасівській. Тепер у студентів точно немає жодного шансу залишитись у поганому настрої.

Отож, від імені Факультету прокуратури та слідства Національного університету «Одеська юридична академія» хочемо привітати усіх із Міжнародним днем гумору та побажати багато веселих емоцій, посмішок та щасливих людей поряд. І памятайте, що гумор і любов – найсильніші у світі ліки.