НУ «ОЮА» підтримує новітні технології

Приємно усвідомлювати, що у питаннях енергонезалежності та енергозаощадження Україна йде в ногу з часом і Національний університет «Одеська юридична академія» активно бере у цьому участь.
Керівництво нашої Академії ніколи не стоїть осторонь важливих питань, особливо якщо це стосується комфорту та добробуту студентів, і саме тому завжди підтримує будь-які продуктивні і технологічні нововведення.

Тому, коли Студентська Рада звернулася до Президента нашої альма- матер – Сергія Васильовича Ківалова з ініціативою про необхідність встановлення сонячних батарей як найпродуктивнішого альтернативного джерела енергії, наша пропозиція була не тільки підтримана, а й уже від сьогодні поступово втілюється у життя.

Президент Академії відвідав гуртожиток N1 «Феміда» для того, щоб особисто поспілкуватися зі студентами та дізнатись їхні думки з приводу встановлення сонячних батарей. Студенти охоче підтримали цю ідею, так як вважають, що таким чином енергоресурси будуть більше заощаджуватись, та й взагалі, багато країн у світі уже давно перейшли на такий вид отримання електроенергії.

І це чудово, адже у комплексі з іншими заходами встановлення сонячних батарей не тільки забезпечить нам економію електроенергії, а й стане цінною підтримкою для країни в боротьбі за енергонезалежність.