День Факультету прокуратури та слідства

Погодьтесь, навчання проходить набагато легше та веселіше, коли час від часу робити собі невеличку розрядку та відпочинок. А ще приємніше, коли такий відпочинок відбувається у дружній компанії рідного факультету.
Уже проnягом багатьох років майбутні прокурори та слідчі збираються разом, щоб відсвяткувати день найкращого факультету НУ «ОЮА». Усі з нетерпінням чекають цього дня, адже святкування завжди наповнене сміхом, позитивними враженнями та великою кількістю сюрпризів.
Цьогоріч День факультету прокуратури та слідства відбувся 22 березня. І це не випадково. Адже саме навесні усе наповнюється новими емоціями, радістю та прагненням до майбутніх звершень.

У клубі «Дженіфер» зібрались усі, хто любить Факультет прокуратури та слідства: від декана та методистів, до викладачів та студентів. На вечірці не було жодного, хто б залишився у поганому настрої.

Спочатку усіх присутніх привітав в.о. декана факультету Цитряк Віктор Ярославович та подякував тим, хто вирішив провести цей вечір зі своєю факультетською родиною. Згодом із танцювальним подарунком виступила талановита команда «Breaking Silence Crew”, заспівали наші талановиті вокалісти і на завершення виконали гімн рідного факультету.

Також усі бажаючі брали участь у веселих конкурсах та вікторинах, а закінчився вечір запальною дискотекою. Безсумнівно, це свято надовго залишиться у нашій пам`яті приємними спогадами.

Ми дякуємо усім, хто виявив бажання і приєднався до дружньої родини Факультету прокуратури та слідства і розділив із нами ці неймовірні емоції. Дивлячись на ваші сяючі очі ми вкотре запевнюємось, що робимо все недаремно.