Наше майбутнє – у наших руках

У 21 столітті надзвичайно важливо приділяти якомога більше уваги екологічному стану навколишнього середовища. Адже від того, наскільки раціонально ми будемо використовувати цінні природні ресурси, залежить те, що ми залишимо після себе наступним поколінням.

Тому ми намагаємось не стояти осторонь питань, що стосуються збереження довкілля і починаємо із себе. Ми не просто говоримо, ми – діємо.

Саме тому, наша Академія активно підтримує політику сталого розвитку і виступає за збереження та охорону довкілля. Разом із Президентом Національного університету «Одеська юридична академія» – Сергієм Васильовичем Ківаловим та викладацьким складом ми організовуємо суботники, на яких висаджуємо дерева, прибираємо прилеглі території парків, чим допомагаємо природі не втрачати своєї краси та могутності.

Погодьтесь, це ж так приємно прогулюватись чистими вулицями, парками та вдихати аромат природи і свіжості. Своїми активними діями ми намагаємось не тільки показати суспільству, як треба піклуватись про навколишнє середовище, а й прагнемо залучити усіх бажаючих, кому також не байдуже майбутнє нашого міста та України в цілому.

Таким чином, Академія прищеплює нам любов не тільки до юриспруденції, а й навчає любити все те, що нас оточує і бути справді гідними громадянами своєї країни.

Тож, давайте не будемо забувати про те, що наше майбутнє – у наших руках. Світ стане набагато кращим, якщо кожен збагне : «Поведінка людини в природі – це дзеркало її душі».