ФПС

Факультет прокуратури та слідства НУ "ОЮА"

Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті факультету прокуратури та слідства НУ "ОЮА". На сторінках нашого порталу, Ви зможете знайти корисну та цікаву інформацію про історію факультету, структурні підрозділи та кафедри, дізнатися останні новини. Бажаємо Вам гарного перегляду!

Факультет прокуратури та слідства

Офіційний веб-сайт факультету

Найчисельніший підрозділ Національного університету “Одеська юридична академія” здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для роботи в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ УкраїниСлужби безпеки УкраїниДержавної фіскальної служби УкраїниДержавної пенітенціарної служби УкраїниДержавної прикордонної служби України та інших правоохоронних та правозахисних структурах.

Навчальний процес проходить на найвищому рівні завдяки висококласному професорсько-викладацькому складу, оновленій освітній програмі, сучасній матеріально-технічній базі. Окрім навчання в сучасних, комфортабельних аудиторіях, наші студенти мають змогу на практиці освоювати навички користування зброєю та усіх можливих технік обраної професії завдяки спеціально обладнаній комп’ютерною технікою аудиторії «автоматизоване робоче місце слідчого», музеї криміналістики, музеї судово-медичної експертизи та, в тому числі бойовому тирі та пневматичному.

Сьогодні на Факультеті прокуратури та слідства (кримінальна юстиція) навчається близько 1500 студентів із усіх куточків нашої держави. Усім іногороднім, за їх бажанням, надаються місця для проживання у комфортабельних гуртожитках Університету.