Прокуратури та Слідства

Факультет прокуратури та слідства (кримінальної юстиції) вважається найпрестижнішим підрозділом Національного університету “Одеська юридична академія” на всіх етапах свого історичного розвитку.

Пройшовши довгий шлях через зміни в державі, в системі кримінальної юстиції, у зв’ язку з створенням нових спеціалізованих органів та реформуванні вже існуючих, на сьогодні став відомий нам як факультету прокуратури та слідства (кримінальної юстиції).

Про Факультет

Сьогодні на Факультеті прокуратури та слідства навчається близько 1500 студентів із усіх куточків нашої держави.

Найчисельніший підрозділ Національного університету “Одеська юридична академія” здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для роботи в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної пенітенціарної служби України, Державної прикордонної служби України та інших правоохоронних та правозахисних структурах.

Навчальний процес проходить на найвищому рівні завдяки висококласному професорсько-викладацькому складу, оновленій освітній програмі, сучасній матеріально-технічній базі. Окрім навчання в сучасних, комфортабельних аудиторіях, наші студенти мають змогу на практиці освоювати навички користування зброєю та усіх можливих технік обраної професії завдяки спеціально обладнаній комп’ютерною технікою аудиторії «автоматизоване робоче місце слідчого», музеї криміналістики, музеї судово-медичної експертизи та, в тому числі бойовому тирі та пневматичному.

Важливо те, що студент має можливість брати учать в міжнародних, національних, університетських олімпіадах та конференціях. За студентом залишається вибір, якою ж мовою йому навчатись: українською, російською, англійською, німецькою, французькою тощо.

Студенти факультету прокуратури та слідства відзначаються не лише досягненнями у навчанні. Спорт та творчість - невід’ємна частина студентського життя. Футбол, волейбол, а можливо танці, КВН та конкурси краси? Все це та багато іншого про наш факультет!

Сьогодні на Факультеті прокуратури та слідства (кримінальна юстиція) навчається близько 1500 студентів із усіх куточків нашої держави. Усім іногороднім, за їх бажанням, надаються місця для проживання у комфортабельних гуртожитках Університету.

Про Факультет Прокуратури та Слідства

Культурно-освітницька діяльність

Вже протягом першого року навчання студенти Факультету залучаються до серйозної наукової роботи і розпочинають шлях молодого вченого на міжнародних конференціях, наукових олімпіадах, симпозіумах, круглих столах, брейн-рингах.

Навчаючись на Факультеті, студенти мають можливість розвивати свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Наші вихованці гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

Культурно-освітницька діяльність

Контактна Інформація