Матеріальна База

Усе найкраще для комфортного навчання та проживання студентів

Lorem Ipsum является текст-заполнитель обычно используется в графических, печать и издательской индустрии для предварительного просмотра макета и визуальных макетах.

Навчальні корпуси університету

Це не просто будівлі, де студенти відвідують пари, а високо комфортабельні аудиторії, кабінети та зали.

Адміністративний корпус - це обличчя Національного університету «Одеська юридична академія». Адже саме у цій будівлі знаходиться кабінет Президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова. Також корпус вміщає в себе декілька кафедр і так звану, «Зелену залу», у якій завжди проходять різні наукові зібрання, засідання ректорату та відбуваються зустрічі із відомими людьми у сфері юриспруденції.

 • Навчальні корпуси університету
 • Навчальні корпуси університету
 • Навчальні корпуси університету

  Головний корпус - це серце Академії, так як у ньому найбільше вирує навчальний процес. Саме тут знаходиться найбільша кількість академічних кафедр, численні аудиторії та деканати різних факультетів. У головному корпусі також розміщується актова зала, найкраща бібліотека та читацький зал, а також Музей рідкісної книги, Музей зброї та тир, великий спортзал та кафе "Lex".

  IT-центр - це мозок Академії. Адже на сьогоднішній день просто неможливо бути висококваліфікованим фахівцем без високого рівня володіння комп'ютерною технікою. Простий приклад - юристам необхідні будуть навички оперативної роботи з пошуковими системами в інтернеті, з базами даних, з усією законодавчою базою онлайн, в тому числі і законодавчою базою інших країн. І саме ІТ-центр, обладнаний сучасною комп’ютерною технікою допоможе студентам краще розібратись зі сферою комп‘ютерних технологій.

  Ну і як же без спорту! Академія славиться не тільки кваліфікованою підготовкою юристів, а і приділенням значної уваги спортивному життю. Про це можуть свідчити 3 комфортабельних спортивних комплекси та спортивна база Академії, що знаходиться на 8 станції Фонтанської дороги, де усі бажаючі можуть займатися різними видами спорту.

  Навчальні корпуси університету

  Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»

  Студенти Факульету прокуратури та слідства мають у своєму розпорядженні чи не найкращий серед гуртожитків, що носить горду назву «Феміда» та знаходиться за адресою вул.Академічна, 8.

  Це не просто місце проживання, а свого роду світ, відокремлений, але в той же час паралельно існуючий з реальністю. Тут панує лише одне головне правило - бути комунікабельним та життєрадісним мешканцем.
  • Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»
  • Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»
  • Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»
  • Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»
  • Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»
   • Найбільшою його перевагою є піша доступність до Академії: дорога займає всього 2 хвилини

   • Великим плюсом також є і те, що вся інфраструктура розташована зовсім поряд, адже гуртожиток з усіх сторін оточений різними магазинами, спортзалами та кафе.
   • Комфорт і затишок також є невід’ємною частиною проживання у «Феміді». У гуртожитку встановлена пожежна сигналізація і система відеоспостереження, є мережа Інтернет. Також величезною перевагою є наявність сонячних батарей, які сприяють цілодобовому забезпеченню гарячою водою усіх кімнат незалежно від пори року.
   • Житлові кімнати розраховані на проживання 2- 3 осіб. Кожна кімната обладнана меблями та санвузлом, а кухні — електричними плитами, мийками, та столами.
   • Загалом, гуртожиток N1 «Феміда» - це ідеальне місце для комфортного проживання та відпочинку.
   Гуртожитки – це ще одна гордість НУ «ОЮА»

   Музей зброї і тир

   Національний університет «Одеська юридична академія» славиться своїм музеєм зброї та тиром,
   які були відкриті ще у 2010 до 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній Війні.

   «Секретний» об'єкт розташувується у підвалі одного з корпусів Академії. Через свою важливість та високу цінність він захований за залізними гратами і обвішаний десятками камер відеоспостереження. Втім, уся представлена зброя не є діючою. Це або моделі, або навчальні «стволи», або спеціально приведені у непридатність бойові зразки. Інакше відкрите зберігання такої зброї було б неможливим.

    Колекція почала формуватися ще у 1996-му році. А коли з роками експозиція серйозно поповнилася, то у 2009-му році керівництво навчального закладу вирішило відкрити музей. Значну частину музею складають предмети із особистої колекції президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова - пристрасного мисливця і любителя зброї. Дещо вузу перепало після розформування інституту сухопутних військ - тоді навчальні зразки розпродавалися за безцінь.

    Великою перевагою є наявність при музеї тиру, в якому студенти Факультету прокуратури та слідства вчаться базовим навичкам поводження зі зброєю. Без сумнівів, музей зброї та тир - це ті місця, які англійською називають «must visit».

    НУ «ОЮА» славиться своїм музеєм зброї та тиром

    Криміналістична лабораторія та Поліграфологічний центр

    Криміналістична лабораторія, спеціалізована аудиторія криміналістики та судової медицини і поліграфологічний центр створені на базі кафедри криміналістики НУ «ОЮА».

    Вони оснащені навчальними стендами і спеціальним обладнанням. Науково-технічні засоби забезпечують проведення занять з криміналістичної техніки (судової фотографії і відеозйомки, криміналістичному дослідженню документів, слідів, зброї, дактилоскопії, ідентифікації особи за ознаками зовнішності, криміналістичної реєстрації), з тактики слідчого огляду, обшуку та інших слідчих дій, а також методики розслідування окремих категорій злочинів.

    • Поліграфологічний центр
    • Поліграфологічний центр
    • Поліграфологічний центр

     Проводяться заняття на так званому «Детекторі брехні», наукова назва якого поліграф. «Поліграф — комп'ютерний технічний засіб, що відповідно до його технічних характеристик здійснює реєстрацію змін психофізіологічних реакцій людини у відповідь на пред'явлення за спеціальною методикою певних психологічних стимулів, не завдає шкоди життю, здоров'ю людини та навколишньому середовищу» (Міністерство доходів і зброї України).
     Робота поліграфа базується на зміні електричного опору шкіри, роботи серцево-судинної системи та психіки організму.
     На теоретичних заняттях студенти мають можливість ознайомитися зі всіма деталями конструкції поліграфологічного обладнання, за допомогою висококваліфікованого поліграфолога отримати глибокі знання дисципліни й на практичних заняттях у Центрі поліграфології НУ «ОЮА» застосувати набуті знання на практиці.

     Кафедра має в своєму розпорядженні архів навчальних кримінальних і експертних справ, які використовуються на практичних заняттях з криміналістики та спецкурсів, а також для самостійної роботи студентів.

     Заняття з організаційно-тактичних і методичних питань розслідування злочинів, використання комп'ютерних інформаційно-пошукових систем проводяться відповідно до договору про співпрацю з Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, Державною податковою адміністрацією України. Практичні заняття і окремі лекції з судової медицини проходять в спеціальних (профільних) аудиторіях. Організовуються відвідування музею судової медицини Одеського медичного університету, Бюро судово-медичних експертиз та обласної психіатричної лікарні.

     Криміналістична лабораторія та Поліграфологічний центр