Студентська Рада

Студентське самоврядування - це невід’ємна частина навчального процесу.
І від того, наскільки якісно воно функціонує, залежить зацікавленість студентів у самоорганізації.

Студентська рада - це, перш за все, орган студентського самоврядування, основна мета якого - сприяння сумлінному виконанню студентами своїх обов’язків із одночасним захистом своїх законних прав та інтересів, а також надання їм можливості творчого та інтелектуального розвитку. Студенська рада НУ «ОЮА» очолюється головою, яка під своїм керівництвом має голів Студетської ради, що діють на базі кожного факультету. Головою Студентської ради Факультету прокуратури та слідства є Коруняк Богдана. Вона координує основну діяльність студентського самоврядування серед майбутніх прокурорів та слідчих. До Ради входять по одному представнику із кожної академічної групи Факульету незалежно від курсу навчання. Також під керівництвом голови Студради факультету знаходиться група помічників, які забезпечують злагоджену діяльність Ради.

Основними функціями Студентської ради ФПС є організація культурно-масових, навчально-виховних заходів та залучення студентів до участі у них.

Команда Ради працює над:

  • Підготовкою сценаріїв різних свят;
  • Проведенням конкурсів;
  • Тематичним оформленням 6 поверху Академії;
  • Обговоренні та вирішенні проблем поведінкового характеру;
  • Допомога у вирішенні персональних проблем та ситуацій кожного студента.

Студрада організовує Дні факультету, Посвяту першокурсників, а також забезпечує підготовку до Нового Року, Міжнарожного жіночого дня, Дня гумору, Хеловіну та інших свят. Не менш важливою є взаємодія Ради зі студентами: вона сприяє ефективній комунікації між студентами та адміністрацією університету, викладачами; сприяє навчальній, науковій та творчій діяльності; допомагає у створенні комфортних умов для проживання і відпочинку студентів.

Студентська рада чекає на тебе, адже саме вона стане ефективним механізмом для реалізації твоїх ідей та задумів!