Профком

Головний організатор багатьох культурно-масових, розважальних, благодійних і спортивних заходів.

Важливою частиною діяльності і функціонування нашої альма-матер є первинна профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія», яку визнали найкращою Рада ректорів ВНЗ Одеського регіону і Одеська обласна профспілка працівників освіти і науки України.
Очолює первинну профспілкову організацію Федоров Валентин Андрійович.

Профком є головним організатором багатьох культурно-масових, розважальних, благодійних і спортивних заходів.

Головою Профбюро Факульету прокуратури та слідства є Нековаль Єгор. Він координує основну діяльність профспілкової організації серед майбутніх прокурорів та слідчих.

Вже більше 10 років Факультет прокуратури та слідства є активним учасником цієї організації, сприяє проведенню спартакіад серед студентів, а також серед професорсько-викладацького складу і співробітників ВНЗ. Також Профбюро нашого факультету часто сприяє відвідуванню студентами дитячих будинків та інтернатів, проведенню різноманітних благодійних акцій.

Варто також відмітити, що Юридична академія виступає генеральним партнером Одеської обласної Шкільної Ліги Сміху, а також Всеукраїнської Шкільної Ліги Сміху.

Також за сприяння Профкому Академія заснувала новий гумористичний проект «Академія Сміху», а також такі проекти як «Тиждень здоровья», Чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли? »На Кубок Президента НУ« ОЮА »Сергія Ківалова, Дебют першокурсника, і це ще далеко не весь список проведених ними заходів.