Колектив «Golden Voices»

Усі його учасники є талановитими студенти Факультету прокуратури та слідства

Якщо ваша мрія в майбутньому стати кваліфікованим юристом, професіоналом своєї справи, але ви не уявляєте свого життя без улюбленого хобі - співу, то ласкаво просимо до нашого вокального колективу «Golden Voices»!

Колектив «Golden Voices» створений і успішно функціонує з дня заснування Факультету. Усі його учасники є талановитими студенти Факультету прокуратури та слідства, які, окрім, старанного навчання, займаються справою, що приносить їм задоволення - спів. Очолює колектив - голосиста фронтвумен Ухліна Вікторія, яка разом з іншими яскравими та талановитими учасниками «Golden voices»: Кучеренко Єлизаветою, Габлильчуком Євгеном та Скуратівським Євгеном - формують співочий бенд нашого Факультету.

Вокалісти є призерами та лауреатами міжнародних, обласних, міських, і, звичайно, академічних вокальних конкурсів. Не один вокальний концерт не проходить без участі студента Факультету прокуратури та слідства. Особливо вокалісти полюбляють пісенні концерти у теплу пору року на Ротонді Міського саду, які відбуваються за ініціативою і за підтримки Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова. Золоті голоси нашого колективу точно знають, що максимально яскраво можна себе проявити на Університетській вечірці.

Відчуйте і ви себе зіркою на найкращих майданчиках запальної Одеси ! Відкрийте для себе вирій нових можливостей разом з Центром культури Факультету прокуратури та слідства. Незалежно від того чи є ви новачком або професіоналом, приєднуйтесь до нашої дружньої вокальної родини. Колектив «Golden Voices» завжди готовий прийняти нові таланти до свого складу!